GEEKBAR E600 Mixed Berries ICE (ledové Bobule)

GEEKBAR E600 Mixed Berries ICE (Ledové Lesní plody), jednorázová elektronická cigareta, až 600 potahů, obsah nikotinu 20 mg/mL.

Nahradí zhruba 2 krabičky cigaret.

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Skladem (1 ks)
Kód: 1508
159 Kč
Kategorie: GeekBar
Geekbar E600 Disposable Pod Kit je nový jednorázový pod systém, který usnadní přechod na vaping a nabídne svým uživatelům co nejjednodušší obsluhu a bezúdržbový provoz. Sérii tvoří celá řada různorodých ovocných příchutí, které se skvěle hodí pro každodenní vaping. Každá příchuť v sérii vyniká prokreslenou a plnou chutí všech použitých surovin. Série Geekbar E600 se hodí zejména pro začínající a nenáročné uživatele, kteří hledají co nejpraktičtější cestu k vapingu.
 
Jednorázová e-cigareta Geekbar E600 Disposable Pod se skládá z těla baterie s kapacitou 400 mAh a napevno nainstalovaná cartridge naplněná e-liquidem s nikotinovou solí o síle 20 mg. E-cigareta nabídne nesmírně jednoduché a rychlé používání, postačí ji jen vyjmout z obalu a začít potahovat. Žhavení se spouští zcela automaticky ihned po potažení z náustku. Díky solidní kapacitě baterie, optimálně navrženému výstupnímu výkonu a slušnému objemu naplněné cartridge 2 ml si dokáže poradit s až 600 potahy. Ve vrchní části je pak e-cigareta osazena ergonomicky tvarovaným transparentním náustkem pro perfektní pocit během potahování, příjemné držení v ústech a optimální přenos produkované páry. Elegantní řešení pro každodenní vaping je konečně tady.
 
Náplň s nikotinovou solí, kterou je naplněna jednorázová cartridge, se rychleji vstřebává a nevyvolává dráždivý pocit v krku. Díky nikotinové soli je možné inhalovat vyšší dávku nikotinu v každém potahu, ovšem v mnohem delších intervalech, díky čemuž se výrazně prodlužuje životnost e-cigarety, šetří se kapacita baterie a v neposlední řadě také spotřeba samotné náplně.
 
Upozornění: Cartridge je napevno připojená k tělu baterie, nelze ji tak doplňovat, ani nahrazovat. Jedná se o jednorázovou e-cigaretu, kterou není možné opětovně dobíjet, ani plnit.
 
 
Parametry produktu:
 
Délka: 100 mm
Průměr: 16 mm
Kapacita baterie: 400 mAh
Síla nikotinu: 20 mg (nikotinová sůl)
Životnost baterie: cca 600 potahů
Objem jednorázové cartridge: 2 ml
 
Jednorázová e-cigareta
 
Geekbar E600 Disposable Pod je elektronická cigareta typu pod s jednorázovým použitím. Cílí zejména na začátečníky a uživatele, kteří chtějí na vaping přejít, nebo si vaping vyzkoušet. Nabídne jednoduchou údržbu a snadný provoz. Jednoduše ji vyjmete z obalu a můžete začít potahovat. Skládá se z těla baterie a napevno nainstalované naplněné integrované cartridge.
 
Chutné směsi pro každý den
 
Série jednorázových e-cigaret Geekbar E600 Disposable Pod obsahuje obrovské množství různorodých příchutí s ovocným základem, které jsou ideální volbou pro chutné a sladké každodenní osvěžení.
Najdete zde jak oblíbené tuzemské ovoce, tak také populární exotické směsi s ovocem tropickým.
Série nabídne pro každého milovníka ovocných příchutí zkrátka to pravé.
Životnost až 600 potahů
 
Uvnitř těla jednorázové e-cigarety Geekbar E600
se nachází integrovaná baterie s kapacitou 400 mAh.
Díky pečlivě navržené vnitřní struktuře s optimálním odporem žhavící spirálky a optimálně zvoleným výstupním výkonem zařízení si dokáže e-cigareta poradit s až 600 potahy.
Nabídne tak perfektní výdrž pro všechny, kteří se rozhodli přejít na vaping, nebo pro uživatele,
kteří hledají praktickou kapesní e-cigaretu například na cestu do města,
či do zaměstnání.
Beztlačítkový provoz
 
U elektronické cigarety Geekbar E600 Disposable Pod se můžete těšit nejen na bezúdržbové používání, ale také na beztlačítkový provoz. Všechny potřebné parametry a hodnoty jsou již nastavené z výroby. Postačí tak e-cigaretu pouze vyjmout z obalu a přiložit ústa k náustku. Je vybavena funkcí automatického spínání, které reaguje na potažení z náustku a spustí žhavení zcela automaticky.
Kompaktní a ergonomické zpracování
 
Jednorázová e-cigareta Geekbar E600 Disposable Pod Kit nabídne tradiční trubkovou konstrukci a nesmírně kompaktní rozměry.
Délka celé e-cigarety činí jen 100 mm a průměr se zastavil na 16 mm. Díky tomu ji můžete kdykoliv pohodlně přenášet v kapse a v dlani ji téměř ani neucítíte.
Precizně navrženou ergonomickou konstrukci potom dokresluje také ergonomicky tvarovaný náustek z transparentního plastu pro příjemné držení v ústech.
                        
Obsah balení:
 
1x jednorázová e-cigareta Geekbar E600 Disposable Pod
1x informační příbalový leták

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto